Nie ma niczego ważniejszego w wychowaniu dzieci niż przebywanie razem z rodzicami. Nie tylko w codzienności ale także w czasie gdy możemy poświęcić im więcej uwagi – takimi jak wczasy rodzinne. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone metody na dobry wspólny wypoczynek.

 

 

Wczasy Rodzinne 🙂

Kolonie z Rodzicami 🙂

 

Zapraszamy Rodziny z dziećmi na wspólny wypoczynek nad morze

 

 

Od 16 do 28 lipca 2018 r

odpoczywamy we Władysławowie Chłapowie

 

Wczasy Rodzinne ze Źródłem to idealna propozycja dla tych, którzy pragną dla swoich pociech radosnych, pełnych atrakcji wakacji w gronie rówieśników, ale żywią obawy przed pozostawieniem ich samych na kilkanaście dni. Jednocześnie szukają miejsca, w którym sami też będą mogli wypocząć.

Zaglądając do oferty naszych kolonii upewnicie się, że atrakcji będzie pod dostatkiem :-)

 

Chłapowo – Chłapowo to mała miejscowość nadmorska. Już w latach międzywojennych Chłapowo zyskało na znaczeniu jako letnisko.Obecnie niewiele zostało śladów po dawnej małej wiosce rybackiej. Nadmorską część Chłapowa obejmuje Nadmorski Park Krajobrazowy o łącznej powierzchni 18 804 hektarów. Wzdłuż północnej granicy Chłapowa rozciąga się piękna piaszczysta plaża z wysokim klifem. Największą atrakcją Chłapowa jest otwarty dla turystów malowniczy wąwóz znajdujący się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystkich walorów tej miejscowości. Jeszcze trudniej oddać niepowtarzalny urok wschodu słońca na samotnej plaży, zapach północnego wiatru czy dźwięk kaszubskiej mowy. 

 

BALTIC SPORT – Ośrodek Wczasowy  położony na malowniczym klifie z widokiem na morze, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. Ośrodek posiada bezpośrednio zejście na plaże. Znajduje się w odległości 1000 m od centrum Władysławowa. Teren ośrodka to 3 hektarowy park krajobrazowy ogrodzony i ładnie zagospodarowany z basenem krytym, placem zabaw, boiskiem do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, mini golfem, miejscem do grilla i ogniskiem. W ośrodku znajdują się dwie sale gimnastyczne, salki dydaktyczne do prowadzenia zajęć. Zakwaterowani będziemy w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką i TV, większość pokoi z balkonem, w obiekcie znajduje się stołówka na 150 miejsc gdzie serwowane są smaczne domowe posiłki. 

Termin: 16.07.2018 r.  – 28.07.2018 r. 

Cena: 

   Dorosły – 1230 zł (cena obejmuje – noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie)

   Dziecko do 8 roku życia – 1130 zł  (cena obejmuje – noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, udział we wspólnych zabawach z dziećmi przebywającymi na kolonii)

Cena nie obejmuje: transportu – 220 zł od osoby, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów;

 

 

Informacje i zapisy:

Pruszków al. Niepodległości 12 tel. 788-670-466