Nie ma niczego ważniejszego w wychowaniu dzieci niż przebywanie razem z rodzicami. Nie tylko w codzienności ale także w czasie gdy możemy poświęcić im więcej uwagi – takimi jak wczasy rodzinne. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone metody na dobry wspólny wypoczynek.

 

 

Wczasy Rodzinne 🙂

Kolonie z Rodzicami 🙂

 

Zapraszamy Rodziny z dziećmi rodzinniena wspólny wypoczynek do Kotliny Kłodzkiej.

 

 

Od 18 do 30 lipca 2017 r

odpoczywamy w Starym Gierałtowie

 

Wczasy Rodzinne ze Źródłem to idealna propozycja dla tych, którzy pragną dla swoich pociech radosnych, pełnych atrakcji wakacji w gronie rówieśników, ale żywią obawy przed pozostawieniem ich samych na kilkanaście dni. Jednocześnie szukają miejsca, w którym sami też będą mogli wypocząć.

Zaglądając do oferty naszych kolonii upewnicie się, że atrakcji będzie pod dostatkiem :-)

 

Kotlina Kłodzka – Ta śródgórska kraina jest jedną z 6_najatrakcyjniejszych w Polsce pod względem walorów krajobrazowych i znajdujących się na jej terenie zabytków architektury oraz licznych atrakcji turystycznych (zamki, twierdze, muzea). Największa sudecka kotlina oferuje także wyjątkowy klimat, najlepsze uzdrowiska oraz wiele osobliwości natury – piękne jaskinie , malownicze wodospady, oryginalne formy skalne i mnóstwo innych atrakcji.

Jonny’s Apartaments – Ośrodek Wypoczynkowy zlokalizowany w zacisznej i malowniczej wiosce Stary Gierałtów, w otoczeniu Gór Złotych i Gór Bialskich. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Zamieszkamy w wygodnych 2 – 6 osobowych pokojach i apartamentach z pełnym węzłem sanitarnym oraz aneksem kuchennym. Ośrodek otoczony jest dużym ogrodem z miejscami na ogniska. Dla amatorów sportu są boiska do piłki nożnej i siatkówki, zaś oaza hamakowa to świetne miejsce relaksu i zabawy. Ośrodek dysponuje też placem zabaw i salą kominkową. Dla najmłodszych przygotowano pokój zabaw z basenem z piłkami, tunelami, namiotami i wielką tablica do pisania, oraz domek na palach ze zjeżdżalnią. Na dorosłych gości zaś czeka sauna, fitness club, restauracja oraz kawiarnia.

Termin: 18.07.2017 r.  – 30.07.2017 r. 

Cena: 

   Dorosły – 1180 zł (cena obejmuje – noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie)

   Dziecko do 8 roku życia – 960 zł  (cena obejmuje – noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, udział we wspólnych zabawach z dziećmi przebywającymi na kolonii)

Cena nie obejmuje: transportu – 250 zł od osoby, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów;

 

 

Informacje i zapisy:

Pruszków al. Niepodległości 12 tel. 788-670-466