27.04.16 r. – VIII Turniej Tańca im. Anny Zajączkowskiej w Ursusie

…..04.16 r. – „Tańce Połamańce” – II Warsztaty Break Dance

07.03.16 r. – Teatrzyk – „Jak krasnale wiosnę uratowały”

 

 

24.02.16 r. Koncert muzyki poważnej – poznajemy akordeon

 

 

04.02.2016 r. Bal karnawałowy, Tłusty Czwartek

……

03.02.2016 r. „Tańce Połamańce” – czyli Karnawałowe Warsztaty Break Dance 

 

 

29.02.2016 r. Uroczyste rozbieranie choinki z Pippi

 

 

28.02.2016 r. Rodzinne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

 

 

17.12.2015 r. Rodzinne spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

 

 

08.12.015 r. – Pierwszy koncert muzyki poważnej – poznajemy skrzypce.

 

06.12.2015 r. Spotkanie ze Świętym Mikołajem

 

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w galerii. 

 

01.12.2015 r. – „Zdrowo i wesoło – spotkanie z rolnikiem”

 

 

 

25.11.2015 r.- Pierwsze Rodzinne Warsztaty Edukacyjne – Dzień Pluszowego Misia

Dzisiaj pierwszy raz bawiliśmy się w naszym przedszkolu wspólnie z Rodzicami. Na początek przygotowaliśmy dla Nich zagadkę, którą bezbłędnie rozwiązali. Później mogliśmy pobawić się z Rodzicami w nasze ulubione zabawy. Wykonaliśmy też kilka zadań, z których najwięcej radości sprawiło nam przygotowywanie torciku dla misia 🙂

To był niezwykle radosny wieczór dla wszystkich przedszkolaków. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego spotkania. 

 

 

17.11.2015 r.- Gościmy studentów z APS

To był ważny dzień dla „ŹRÓDEŁKA” – nasz IMG_3075Punkt przedszkolny funkcjonuje od kilku tygodni, a już mieliśmy przyjemność podejmować ogromną liczbę gości.  

 

Tuż po śniadaniu ogromna sala wypełniła się po brzegi – grupa studentów z Akademii Pedagogiki Specjalnej (przyszłych nauczycieli), wraz z jednym z wykładowców przybyli, aby obserwować i uczestniczyć w naszych zajęciach. Zapowiadała sięIMG_3096fantastyczna przygoda dlatego też zaprosiliśmy do udziału w tych zajęciach koleżanki i kolegów z Radosnych Kropelek.

Na początek zaproponowaliśmy wspólną zabawę, aby poznać się troszkę i poczuć bezpiecznie w otoczeniu tylu nieznanych dorosłych osób. Fajnie też było pokazać nasze ulubione zabawy i zabawki :-).IMG_3089Radosna atmosfera wypełniała otoczenie nie tylko podczas zabawy, ale także przy sprzątaniu zabawek.

Ponieważ studenci, którzy nas odwiedzili to szalenie sympatyczne osoby zaprosiliśmy  ich do aktywnego udziału w zajęciach, czasami zgadzając się, aby tylko popatrzyli jak sobie dzielnie radzimy z różnorodnymi zadaniami przygotowanymi dla nas przez panią Marysię. IMG_3103Oj działo się, działo… były tańce i śpiewy, ćwiczyliśmy nasze buzie i języczki, udaliśmy się na pełną przygód wycieczkę – trochę wiało, ale pozbieraliśmy wszystkie listki – za pomocą słomek :-) . Zrozumieliśmy też podzielone na części słowa, a samodzielnie wykonane IMG_3185piłeczki skakały rytmicznie zostawiając ślady z farby. To zaledwie kilka z zabaw jakich doświadczyliśmy tego dnia. Czas szybko mija i kiedy pojawili się rodzice Radosnych Kropelek zakończyliśmy naszą przygodę obiecując kontynuację podczas kolejnych.

IMG_3130Jeżeli też lubicie przygody – zapraszamy Was serdecznie do naszego przedszkola. Tutaj każdy dzień jest wielką przygodą :-).

 

 

W galerii znajdziecie więcej zdjęć z tego wydarzenia.